Hepsioyun.com Hepsi Oyun Hepsioyun

Ana Sayfa | Beceri | Çocuk | Klasik | Macera | Savaş | Spor | Yarış | Zeka | 2 Kişilik | Yeniler | Popüler

/ / Bize Ulaşın

   OYUN ARA
  

Online Oyuncu : 14 - Toplam Oyun : 712 - Toplam Oynanma : 29.145.139 

Benzer Oyunlar
Gece Yarısı Baskını

Viking

Oyun Açıklamaları

Harika bir macera oyunu. Scooby-Do senden yardım bekliyor hazırmısın ?
Amacın korku sınırlarını aşmadan hedefe ulaşmak. Ürkütücü mekanlarda dolaşarak yolumuzu bulmamız, gizli kapıları açmamız, gizli alanlardaki anahtarlarıı bulmamız gerekiyor.
Oynama Şekli : Hareket etmek için yön tuşlarını kullanıyoruz. Herhangi bir aksiyonda ( Zıplamak, kapı açmak, birşey almak v.s. ) bulunmak için Space - Boşluk tuşuna basıyoruz. Oyuna her seferinde yeniden başlamamak için belirli aşamalarda S harfine basarak oyunu kaydedin. Oyun'u kaybettiğiniz zaman L tuşuna basarak en son kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Scooby-Doo Tehlikede

Oylayan :

5520

Puan :   -  7,7
Oynanma : 217.419 Eklenme Tarihi : 14 Ocak 2007 Pazar
     

Macera > Çizgi Kahramanlar > Scooby-Doo Tehlikede Tekrar Oyna Yorum Ekle Bilgisayarına KaydetYorum Ekle - Sitene Ekle - Arkadaşına Gönder - Büyük Oyna - Favorilere Ekle
Bu Oyunu Bilgisayarına Kaydet

Scooby-Doo Tehlikede için yapılan yorumlar:           Yorum Ekle

Yazan : hepsi 1 seviyorum seni!!!!
Tarih : 21 Temmuz 2008 Pazartesi
Yorum : muhteşem bi oyun ama ben hepsini geçtim eğlencelide yani birazz biraz şey olmuş hem zor he kısa bi oyun ama genede çok beğendim

Yazan : ebru selin
Tarih : 18 Temmuz 2008 Cuma
Yorum : hani gülçin im ben diye birisi yzmış ya gülçin cim ben o merdivenli bölümü geçtim ve oyun bitiyo anladın mı neyse gülçin cim anladın mı?

Yazan : Kaan Yıldırımlı
Tarih : 12 Mayıs 2008 Pazartesi
Yorum : Şimdiye kadar oynadıklarım süper ötesiydi.Artık merdiveni geçmeye çalışıyorum.Son noktaya geliyorum kaybediyorum.Ama yinede bu oyuna bayılıyorum.Bu oyunu herkeze tavsiye ederim.

Yazan : nickboy
Tarih : 4 Mayıs 2008 Pazar
Yorum : bence yeni oyunnu oynayan arkadaşlar yandaki bilgilendirici yazıyo okuyun okuduktan sonra süper bir oyun oluyor. ve şunu unutmayın sakın aceleci davranmayın yaprak hışırdşyorsa sakın o yapraklara gitmeyin bekleyin.zaten o labirenti geçince iş zorlaşıyor.o işin kolay olmasını istiyorsanız yapraklara dikkat edin (yani çok korkmayın)ve bilgilendirici yazıyı mutlaka ve mutlaka okuyun neyse çok yazdım:)

Yazan : 305315
Tarih : 26 Ocak 2008 Cumartesi
Yorum : Süper bi oyun...öncelikle oyunumuz labirent gibi bi yerde başlıo.Başlangıçta önünüzdeki ilk kapıya girin we çamın önüne gelip space basın kolu çekin kapı açılıcak.Geri gidin we ilk girdiğiniz kapının yanında bir kapı daha war.en köşedeki çamı seçin.Arkada parmaklıklar açılıcak.yanınızda bi yarım daire görüceksiniz onun yanına gidin space e basın.Merdivenlerden inin ve yanyana olan çamlardan sol taraftakini seçin.Açılan kapıya gidin ve küreği alın.Geri gelin we yanyana olan çamın olduğu yere gidin.Orda kırık bi taş war.Zaten renginden kendini belli edio.Yanına gidin we space e basın.Yerdeki basamağa düşecek.Sonra küreği aldığınız yerin sağında ara yol war gidin.İki kapı çıkacak.Sağ taraftakine girin.çamdan kolu çekin.Duwar hareket edicek.Sonra sol kapıya girin.Hareket eden duwarın üstünden geçin çama gelin we space e basın kolu çekince duwar yine hareket edicek yine duwarın üstünden karşıya geçin.Merdiwenlerden inemessiniz.O yüzden merdiwenin yanındaki çamın kolunu çekin.Şimdi merdiwenlerden inebilirsiniz.Hareket eden duwarın açtığı yoldan gidin.Orda çıkıntılı bir taş war onun üzerine gelip.Space e basın.Scoobydoo orda durarken siz dewam ediceksiniz.En sağ taraftaki kapıya girin kendinizi üst katta görüceksiniz.Ordaki yamuk başlı demiri alın.Scoobydoo yu bıraktığınız yeren alın.Duwar hareket edicek.Duwar hareket edince bi kapı görüceksiniz.Gİrin we taşların olduğu yere yaklaşıp aldığınız demiri kullanın.Geri gidin.En sağ kapıya girin.Hani demiri aldığınız yere giderken girdiğiniz kapıya.Şimdi zemindfe bi insan resmi görüceksiniz.Kollarının bacaklarının göwdesinin kafasının üstünden geçince kapı açılacak.Bundan sonrasında bi yokuş çıkacaksınız.Üsten taşlar gelicek.Burası becerinize kalmış.Hepsi bu kadar.....

Yazan : DİLARA
Tarih : 10 Ocak 2008 Perşembe
Yorum : bence süper bir oyun herkese tavsiye ederim...

Bütün yorumlar için tıklayın.

Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Hakkımızda | Site Haritası
Puzzle Oyunları - Akülü Araba - Oyuncak

© Copyright 2006 Hepsioyun.com

Oyun  -  Oyunlar domain