Hepsioyun.com Hepsi Oyun Hepsioyun

Ana Sayfa | Beceri | Çocuk | Klasik | Macera | Savaş | Spor | Yarış | Zeka | 2 Kişilik | Yeniler | Popüler

/ / Bize Ulaşın

   OYUN ARA
  

Online Oyuncu : 21 - Toplam Oyun : 712 - Toplam Oynanma : 28.283.644 

Benzer Oyunlar
Kapılar

Cindy Yapboz

Oyun Açıklamaları

Sabırlı insanların beğeneceği ender oyunlardan birisi. Odaların içerisinde dolaşıyor ve ihtiyacınız olan ipuclarını topluyorsunuz. Bu ipucları sizin oyunu tamamlamanız için gerekli olacak.

Eğer oyunu tamamladıysanız bilgilerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Oyun açıklamasını yazmak için tıklayın.

Kapalı Kapılar

Oylayan :

221

Puan :   -  7,0
Oynanma : 12.785 Eklenme Tarihi : 14 Ocak 2007 Pazar
     

Zeka > Zeka > Kapalı Kapılar Tekrar Oyna Yorum Ekle Bilgisayarına KaydetYorum Ekle - Sitene Ekle - Arkadaşına Gönder - Büyük Oyna - Favorilere Ekle
Bu Oyunu Bilgisayarına Kaydet

Kapalı Kapılar için yapılan yorumlar:           Yorum Ekle

Yazan : sümeyra
Tarih : 9 Temmuz 2008 Çarşamba
Yorum : size oyunun açıklmasını yapıyım çok süper- Önce alt çekmeceden kartı alın.Kalorifer peteğinden küçük parçayı alın.Yerdeki kağıdı alın.Resme tıklayın.Şifresi 72273.Küpü alın.Diğer odaya geçin.Paltonun cebinden kartı alın.Şömine,kalorifer ve telefonun yanındaki parçayı alın.Küp olacak.Koltuk altından kartı alın.Yaptığınız küpü sürükleyerek kapı yanındaki düzeneğe koyup bırakın.Yeni odada masanın altından kartı alın.Kitaplıkta sağdan üçüncü raftaki büyük pembe kitabın içindeki kartı alın.Saati 6 yapın ve küpü alın.Lambanın altındaki kartı alın.Yaptığınız küpü yine sürükleyerek kapı yanındaki düzeneğe koyup bırakın.Yeni odada çekmeceden ve yastığın altından kartı alın.Sağdaki küpü alın ve dolabın altındaki düzeneğe doğru sürükleyip bırakın.Dolabın içine girin.Sağdan ikinci raftan kartı alın.Sonra açık dolap kapağını kapatın ve yanındaki açık raftan alttan üçüncü yere tıklayarak açık artıyı alın.Sağdaki renkli kartları açık artıya yerleştirin. 0.mavi1.yeşil2.turuncu3.kırmızı4.mor5.gri.Küpü alın ve düzeneğe yerleştirin.Merdivenlerden çıkın.Kapıdaki kağıdı alın.Bütün yarım üçgen kağıtlara çift tıklayın.Kağıda tıklayın.Karşımıza doktor çıkacak oyun da son bulacak.

Yazan : ferhat
Tarih : 1 Haziran 2008 Pazar
Yorum : ya ben bu şifreyi bulamadım bide , bu fotonun ne işe yaradığı anlaymadım lütfen yardım din ya çok çözmek istiyorum

Yazan : AKDAL
Tarih : 25 Mart 2008 Salı
Yorum : Anlatayım.Önce alt çekmeceden kartı alın.Kalorifer peteğinden küçük parçayı alın.Yerdeki kağıdı alın.Resme tıklayın.Şifresi 72273.Küpü alın.Diğer odaya geçin.Paltonun cebinden kartı alın.Şömine,kalorifer ve telefonun yanındaki parçayı alın.Küp olacak.Koltuk altından kartı alın.Yaptığınız küpü sürükleyerek kapı yanındaki düzeneğe koyup bırakın.Yeni odada masanın altından kartı alın.Kitaplıkta sağdan üçüncü raftaki büyük pembe kitabın içindeki kartı alın.Saati 6 yapın ve küpü alın.Lambanın altındaki kartı alın.Yaptığınız küpü yine sürükleyerek kapı yanındaki düzeneğe koyup bırakın.Yeni odada çekmeceden ve yastığın altından kartı alın.Sağdaki küpü alın ve dolabın altındaki düzeneğe doğru sürükleyip bırakın.Dolabın içine girin.Sağdan ikinci raftan kartı alın.Sonra açık dolap kapağını kapatın ve yanındaki açık raftan alttan üçüncü yere tıklayarak açık artıyı alın.Sağdaki renkli kartları açık artıya yerleştirin. 0.mavi1.yeşil2.turuncu3.kırmızı4.mor5.gri.Küpü alın ve düzeneğe yerleştirin.Merdivenlerden çıkın.Kapıdaki kağıdı alın.Bütün yarım üçgen kağıtlara çift tıklayın.Kağıda tıklayın.Karşımıza doktor çıkacak oyun da son bulacak.Harika bir oyundu.

Yazan : tavşancıkkk
Tarih : 24 Ağustos 2007 Cuma
Yorum : ya çok kolay bi oyun.sonu çok gıcık bişi ama yine de zevkli

Yazan : ASLI
Tarih : 10 Ağustos 2007 Cuma
Yorum : mawi kartı bulamdım yardım eder misiniz

Yazan : fatih fidan
Tarih : 30 Mayıs 2007 Çarşamba
Yorum : çok güzel sabır gerektiren bir oyun ayrıca zeka gerektiren oyun ben çöztüm sıra sizde türk gençleri...

Bütün yorumlar için tıklayın.

Ana Sayfa | Bize Ulaşın | Hakkımızda | Site Haritası
Puzzle Oyunları - Akülü Araba - Oyuncak

© Copyright 2006 Hepsioyun.com

Oyun  -  Oyunlar domain